top of page
-
00:00 / 00:00

Ürün ID- EAN

VGM-004-IST

Marka:

Voguemaxima Cosmetic

Parfüm Tasarımcısı:

Alienor Massenet

Cargo Note:

Türkiye'den ABD'ye ve Bölgelere 3-4 iş günü içinde garantili teslimat.

Tüm süreç tamamlana kadar kendi ana dilinizde destek almak için Web sitemizde bulunan Whats App Business İkonuna dokunarak A.M 09:00 - P.M 02:00 / Türkiye Saat Dilimi Arasında Destek alabilirsiniz.

Parfüm Hakında

Marfa eşittir Dejavu demektir. 2016 yılında piyasaya çıkarılan çiçeksi, odunsu ve misk koku sınıfına ait olan Marfa Voguemaxima Cosmetic in koku burunları tarafından daha güçlü bir esans konsantresiyle yeniden yorumlanmıştır.

İçerik zenginliği okunduğu andan itibaren insanın içini heyecanlandıran ve merak uyandıran notalarla dolup taşıyor bu kokuyu hem Kadın hem de Erkeler için bir parfüm olarak kabul etmemizi sağlıyor.

Daha çok gündüz kullanımı için ideal olmasına rağmen gece için de dikkat çekici bir kokudur. Üst Nota: Portakal çiçeği, mandalina sizinle sadece 20 dk beraber olacaktır ve yerini Sümbülteber, sabır otu, Ylang Ylang bırakıyor. Alt Notlarda ise Sandal ağacı, sedir, beyaz misk, vanilya size günün sonuna kadar eşlik ediyor olacak.

Koku Notaları

Sıcak bir yaz günün de sizi serinleten veya zevk aldığınız serin bir ortam da dalıp gideceğiniz anılarına yolculuk etmeniz için size bir anahtar vaat ediyoruz.

agav ve ylang ylang, sandal ağacı, sedir, beyaz misk ve vanilya

Portakal çiçeği mandalina, sümbülteber

Marfa

Ürün Özellikleri:

⦁ -ÜRÜN ÖZELLİKLERİ-
⦁ %32 Ürün Natural Parfüm Esansına Sahiptir.
⦁ Üretimin de doğal koku yağları kullanılarak üretilmiştir.
⦁ Cildinizde minimum 9-10 saat kalıcılık sağlar.
⦁ Pamuklu, Polyester ve Alaşımlı kumaşlarda kullanılabilir.
⦁ Koku yağları %30-35 Oranında doğadan bizzat toplanan malzemelerden üretilir.

bottom of page